Reklama

Podróże służbowe urzędników

Opublikowano:
Autor:

Podróże służbowe urzędników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prawie 28 tys. zł wydał kutnowski ratusz na podróże służbowe urzędników w ubiegłym roku. Natomiast Starostwo Powiatowe w Kutnie przeznaczyło na ten cel ponad 13 tys. zł.Były to głównie podróże krajowe. Jedynie UM przeznaczył niecałe 800 zł na wizytę w ogrodzie różanym w Forst w Niemczech. Według planu delegacje zagraniczne urzędników miejskich miały kosztować ponad 10 tys. zł.

Kwota, którą przeznaczył magistrat na delegacje krajowe to prawie 27 tys. zł, choć w budżecie zarezerwowano na ten cel niecałe 40 tys. zł.

W tym roku na wojaże zagraniczne w mieście zarezerwowano z kolei 11 tys. zł. Póki co pula ta jest nienaruszona. Z kolei z 41 tys. zł przeznaczonych na podróże służbowe w Polsce wykorzystano na razie 12 tys. zł. Starostwo na krajowe i zagraniczne podróże zaplanowało 14 tys. zł.

Gdzie podróżują urzędnicy? Na przykład Jacek Korowajski (sekretarz miasta), Grzegorz Chojnacki (przewodniczący Rady Miasta) i Mariusz Sikora (wiceprzewodniczący RM) byli na przykład w maju we Władysławowie. Uczestniczyli w V Morskich Mistrzostwach Kutna o Puchar Prezydenta Miasta Kutna (zawody drużynowe) oraz o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kutna (zawody indywidualne). Mistrzostwa organizował PZW "Metalurg" z Kutna.

Z kolei pracownicy starostwa podróżują głównie w celach szkoleniowych: do Łodzi, Warszawy, Łowicza, Skierniewic i Płocka. Mirosław Ruciński, członek zarządu powiatu, na zaproszenie władz Rejonu Kołomeńskiego był też ostatnio w Rosji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE