Porażka młodziczek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno

Wydarzenia W ostatnim meczu rundy zasadniczej młodziczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno grały w Aleksandrowie Łódzkim z Uczniowskim Klubem Sportowym BASKET. Od początku gra się nie układała. Dziewczęta nie trafiały z czystych pozycji. W pierwszej i trzeciej kwarcie przeciwnik nie potrafił wykorzystać braku skuteczności kutnowskich koszykarek. Druga i czwarta kwarta była popisem zawodniczek Basketu i cały mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem drużyny z Aleksandrowa: 58:37 (9:11, 26:8, 12:14, 11:4).

KKS PRO-BASKET SIRMAX grał w składzie: Kozarska Justyna - 1, Myszkowska Julia -7, Kubiak Sara - 4, Ambroziak Julita - 2, Żurawik Aleksandra -2, Woźniak Iga - 4, Kacalak Natalia - 0, Sikorska Zuzanna - 2, Kuciapska Natalia - 0, Pietrzak Natalia - 5, Siatkowska Małgorzata - 10.

Po feriach zimowych rozpoczyna się drugi etap rozgrywek. Młodziczki KKS PRO-BASKET Kutno grać będą w Finale „B” (o miejsca 5-10). Pierwszy mecz odbędzie się 18.02.2015 /środa/ o godz. 15.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie a przeciwnikiem będzie drużyna PTK DEKOREX Pabianice.