Porażka z liderem

Porażka z liderem - Zdjęcie główne

WydarzeniaAZS WSGK Pol - Fol Kutno przegrał dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z prowadzącym w tabeli II Ligi Koszykówki AZS Tempcold Warszawa 81:68. Słabo zaprezentował się Radosław Kubala, który zdobył jedynie dwa punkty w meczu.Pierwsza kwarta padła łupem gospodarzy spotkania, Tempcold wygrał ją wysoko 22:13. W drugiej odsłonie górą nieznacznie byli Akademicy z Kutna, tą część wygrali 17:15. Trzecia odsłona była znów zwycięska dla graczy z Warszawy, którzy wygrali ją 30:23. Wyrównana walka w czwartej kwarcie nie wpłynęła na wynik spotkania, kutnianie wygrali ostatnią część meczu 15:14, jednak było to zbyt mało, by odrobić znaczną stratę do lidera. Kolejna porażka AZS WSGK Pol- Fol Kutno stała się faktem

AZS Tempcold Warszawa - AZS WSGK Pol - Fol Kutno: 81:68 (22:13, 15:17, 30:23, 14:15)

Dla AZS punktowali: Rajkowski 19, Gołuch 14, Szczepaniak 8, Rydlewski 8, Jażdżewski 6, Rzońca 6, Karólewski 3, Stachera 2, Kubala 2,