Reklama

Przemysław Tobolczyk prosi o wsparcie dla stowarzyszenia. "Zrobiliśmy dużo, zrobimy jeszcze więcej!"

Opublikowano:
Autor:

Przemysław Tobolczyk prosi o wsparcie dla stowarzyszenia. "Zrobiliśmy dużo, zrobimy jeszcze więcej!" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stowarzyszenie "Łączy nas jeden cel" nie zwalnia tempa i planuje organizację kolejnych imprez charytatywnych. By realizować swoje cele, potrzebuje jednak wsparcia mieszkańców. Dlatego też Przemysław Tobolczyk zwraca się z prośbą o pomoc w pozyskaniu środków finansowych na dalszy rozwój stowarzyszenia. "Teraz my potrzebujemy Waszej pomocy, zatem liczymy na Was!" - apeluje kutnianin.

Przypomnijmy, że w miniony weekend stowarzyszenie zorganizowało w Szkole Podstawowej nr 4 turniej charytatywny pn. "Kopiemy dla Lenki". Pisaliśmy o tym tutaj - KLIK. Przemysław Tobolczyk nie zamierza spoczywać na laurach.

- Cztery lata aktywnych działań po hasłem przewodnim "Łączy Nas Jeden Cel" zmotywowały mnie, aby iść o krok dalej. Ze względu na moje działania postanowiłem wraz z moimi wolontariuszami założyć Stowarzyszenie i dziś mogę oficjalnie poinformować wszystkich naszych przyjaciół, że się udało. Od kilku tygodni istniejemy oficjalnie jako Stowarzyszenie "Łączy Nas Jeden Cel" z siedzibą w Kutnie przy ul Mickiewicza 48 - informuje prezes stowarzyszenia, Przemysław Tobolczyk.


To początek działań stowarzyszenia, lecz, by je kontynuować, konieczne jest wsparcie mieszkańców.

- Zwracamy się do Państwa z gorącą, serdeczną oraz ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na rozwój naszego Stowarzyszenia.

Każdy kto chciałby pomóc stowarzyszeniu, może to zrobić poprzez przekazanie dowolnej kwoty.

Numer Rachunku bankowego Stowarzyszenia
44 1600 1462 1882 9651 1000 0001
w tytule przelewu "Cele Statutowe"

- Będziemy wdzięczni tak naprawdę z każdego rodzaju wsparcia z Państwa strony, ponieważ na chwilę obecną brakuje nam wszystkiego. Naszym celem jest również wyremontowanie budynku, w którym mieści się Stowarzyszenia. Jest on w złym stanie zewnętrznym i wymaga prac remontowych i odświeżenia. Każda cegiełka to zakup niezbędnych artykułów biurowych, sprzętu pomocniczego, podstawowych elementów użytkowych - apeluje P. Tobolczyk.

Jak dodaje, stowarzyszenie może przyjąć formę darowizny wyżej wymienionych niezbędnych rzeczy. Więcej informacji docelowych oraz pytań można kierować na adres e-mail : laczynasjedencel2019@onet.pl lub na priv. na FB, a także telefonicznie 512-759-983 lub 663-323-250

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE