Reklama

Przestępcy, zaginieni, złodzieje i ich łupy - sprawdź, kogo (i czego) poszukuje policja

Opublikowano:
Autor:

Przestępcy, zaginieni, złodzieje i ich łupy  - sprawdź, kogo (i czego) poszukuje policja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 54 osób, które dopuściły się zarówno kradzieży i włamań jak też rozbojów czy oszustw. 5 wciąż nieodnalezionych osób, które wyszły z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciły. I wreszcie przedmioty oraz sprawcy kradzieży, których poszukuje policja w Kutnie.

Na początek osoby poszukiwane listem gończym. Początkowo, gdy po praz pierwszy Komenda Powiatowa Policji w Kutnie opublikowała ich wizerunki, przestępców było więcej, część z nich bowiem udało się złapać. Dopuścili się oni całego wachlarza przestępstw. Wśród takich jak kradzieże, włamania, niepłacenie alimentów czy też zniszczenie mienie są także groźby, rozboje i pobicia, podrabianie dokumentów czy też przestępstwa narkotykowe. Opublikowanie listów gończych ma pomóc policjantom w namierzeniu i złapaniu przestępców dzięki sygnałom od mieszkańców naszego miasta. Listę obecnie poszukiwanych znajdziecie TUTAJ.

Zostając przy kradzieżach, niszczenia mienia i rozboju zarazem, kutnowscy mundurowi poszukują obecnie 3 sprawców powyższych przestępstw. Wśród nich jest złodziej portfela, który ukradł go wraz z pieniędzmi z jednego z marketów, amator kawy, który wyniósł ekspres ze sklepu ze sprzętem AGD/RTV oraz uczestnik zbiegowiska kibiców i zamachu na osoby i mienie, co miało miejsce na dworcu PKP w maju ubiegłego roku. Szczegóły z tym związane znajdziecie z kolei W TYM MIEJSCU.

Nie tylko sprawcy, ale też przedmioty kradzieży poszukiwane są przez kutnowskich funkcjonariuszy. Wśród nich znalazły się dwa rowery, które padły łupem złodziei. Jeśli widzieliście te przedmioty, koniecznie zgłoście na policję gdzie się znajdują.

Poszukiwania policji dotyczą też osób zaginionych. Na stronie KPP w Kutnie wisi 5 nazwisk. Jedni zaginęli stosunkowo niedawno, inni nie zostali odnalezieni od nawet 15 lat. Nazwiska tych osób i rysopisy znajdują się W TEJ ZAKŁADCE.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE