Reklama

Przetarg na przebudowę ulic na Grunwaldzie unieważniony

Opublikowano:
Autor:

Przetarg na przebudowę ulic na Grunwaldzie unieważniony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z otrzymaniem dofinansowania przez Miasto Kutno na przebudowę ulic Jagiełły, Batorego oraz Chrobrego na odcinku ok. 1,2 km, władze ogłosiły przetarg, w którym swoje oferty złożyły dwa konsorcja firm. Proponowane przez nich kwoty były wyższe, niż zakładał magistrat. Przetarg został więc unieważniony.

Przypomnijmy, że w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 -2019 przebudowane miały zostać ulice Jagiełły, Batorego oraz Chrobrego na odcinku 1,2 km. Na ten cel Miasto miało zamiar przeznaczyć kwotę w wysokości 2 015 655,22 zł. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy i obie zaproponowały wyższe kwoty. 1 lipca nastąpiło otwarcie ofert. W przetargu wystartowały konsorcjum firm: lider - MCC S.A, partner - Molewski Sp. z o.o. z kwotą 2 820 274,16 zł oraz konsorcjum firm: lider - Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych, partner - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Hydrobud” Paweł Złotowski, partner - Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „Mawex” Włodzimierz Pawłowski, partner - Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne „Trakt” Bobrzak, Tecław Sp.j z kwotą 2 735 099,50 zł.

Niestety, przetarg został unieważniony i jak czytamy w uzasadnieniu tej decyzji, zaoferowana w ofercie najkorzystniejsza cena przewyższa kwotę, jaką Miasto ma zamiar przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji. Wobec tego postępowanie przetargowe unieważniono, nie ma też możliwości zwiększenia kwoty do ceny oferowanej przez konsorcjum firm Lider - MCC S.A, partner - Molewski Sp. z o.o.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE