Reklama

Reklama

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie wyjątkowe WIDEO z 47. Święta Róży

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KDK

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie wyjątkowe WIDEO z 47. Święta Róży - Zdjęcie główne

Święto Róży 2021 | foto KDK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Tak też było w przypadku 47. edycji największej kutnowskiej imprezy. W trakcie trzech dni tegorocznego Święta Róży nie brakowało atrakcji, z których skorzystały tysiące mieszkańców naszego regionu. Jeśli macie ochotę utrwalić sobie wspomnienia z minionych wydarzeń, nie możecie przegapić tego nagrania!

Reklama

Przypomnijmy, że 47. Święto Róży odbyło się w dniach 4-6 września. Oczy mieszkańców cieszyły królowe kwiatów, a także nowa Królowa Róż, którą w tym roku była Kaja Górska. Ponadto na stadionie miejskim zagrały gwiazdy polskiej muzyki: Grubson, Piotr Cugowski, Enej oraz Agnieszka Chylińska, która zastąpiła Darię Zawiałow. Relacje z koncertów znajdziecie TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

- Podsumowując 47. Święto Róży dzielimy się z Wami materiałem video zrealizowanym przez młodego, zdolnego kutnianina - Eryka Walickiego. Znajdziecie tu kilkadziesiąt kadrów, które połączone w całość dają obraz tego jak dużym i wielowymiarowym wydarzeniem jest organizowane przez nas święto! Dziękujemy Wszystkim Współorganizatorom, Sponsorom, Partnerom, Gościom oraz tym, którzy przyczynili się do tego, że nasza wieloletnia, różana tradycja kontynuowana jest do dziś i to w takim stylu! - pisze Kutnowski Dom Kultury. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy