Reklama

Przyszłość Krośniewianki pod znakiem zapytania

Opublikowano:
Autor:

Przyszłość Krośniewianki pod znakiem zapytania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W zeszłym tygodniu odbyło się walne zebranie Krośniewianki, które przyniosło garść złych dla kluubu wiadomości. Z funkcji prezesa odwołano Patryka Popielarczyka, prawie cały zarząd podał się do dymisji, a ze sponsorowania wycofała się firma Expom. Klubem nie ma więc kto rządzić, a brak finansowego wsparcia dodatkowo pogarsza sytuację. Czy Krośniewianka wyjdzie jeszcze na prostą?

Od czasu ostatniego spotkania nie zapadły żadne nowe decyzje. Spotkanie w sprawie zarządu i funkcji prezesa zostało odroczone i klubem od tego czasu nie ma kto zarządzać.

- Póki co nie ma zarządu ani prezesa, raczej nikt nie garnie się do tych funkcji- powiedział Waldemar Pietrzak, były członek zarządu klubu. - W pierwszej kolejności należy się zająć sprawami naszych zawodników i rozgrywek, dopiero później organizacją. Tylko wtedy będziemy mogli myśleć o sponsorze.

Sprawa nie jest więc jeszcze przesądzona. Niewykluczone, że jeżeli Krośniewianka rozwiąże wszystkie wewnątrzklubowe problemy i ustabilizuje swoją sytuacje, znajdzie się również sponsor.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE