Reklama

PSOUU Koło nr 1 prosi o pomoc dla swojego podopiecznego

Opublikowano:
Autor:

PSOUU Koło nr 1 prosi o pomoc dla swojego podopiecznego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło nr 1 w Kutnie zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca. Dla jednego z podopiecznych pilnie potrzebny jest schodołaz, czyli urządzenie ułatwiające osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich pokonywanie schodów. Jest ono niezbędne, bo część z sal zajęciowych znajduje się na piętrze. Ośrodek w tej chwili nie dysponuje funduszami, które mogłyby pokryć zakup tego urządzenia. Dlatego zarząd Stowarzyszenia i pracownicy proszą o pomoc każdego, kto mógłby przekazać lub sfinansować zakup schodołazu.

- Osoba, dla której potrzebny jest schodołaz to nasz podopieczny, który bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Tym bardziej zwracamy się do mieszkańców Kutna z prośbą o pomoc. Może ktoś posiada takie urządzenie i z niego nie korzysta – mówi Jerzy Plichta, przewodniczący zarządu PSOUU Koło nr 1 w Kutnie.

Osoby, które chciałaby przekazać urządzenie lub sfinansować jego zakup proszone są o kontakt pod numerem telefonu 24 253 34 27 lub kontakt osobisty w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. 29 Listopada 27 w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE