Reklama

Rajd samochodowy na Placu Wolności

Opublikowano:
Autor:

Rajd samochodowy na Placu Wolności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielę, 21 lipca odbędą się kolejne rajdowe zmagania na terenie Kutna. Tym razem ATS przenosi się w centrum miasta. Kierowcy będą prezentować swoje umiejętności na Placu Wolności, czyli na głównej arenie znanego niegdyś z Rajdu Róży.Start zaplanowano na godzinę 13:00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie na teren zawodów. Uczestnicy mogą wystartować swoim autem lub pojazdem organizatora. Udział może wziąć każdy kto posiada aktualne prawo jazdy.

Program zawodów:
13:00 – 16:00 – wolne treningi połączone z pierwszym etapem turnieju głównego. W tych godzinach można wykupić maksymalnie osiem przejazdów. Jeden przejazd kosztuje 10 zł. Nie ma obowiązku wykupienia trzech przejazdów żeby uczestniczyć w turnieju.

Do wyniku liczy się wyłącznie jeden, najlepszy czas ze wszystkich przejazdów. Do finału awansuje 50% najlepszych wyników z każdej klasy. Chętnym do uczestnictwa nie posiadającym własnego auta organizatorzy udostępniają Astrę Gsi w cenie 20zł / jeden przejazd.

16:15 - 17:45 – finał zawodów. Przejazd rajdową Astrą, jeden przejazd każdego finalisty. Sprzedaż przejazdów od godziny 12:00. Start pierwszego przejazdu ok. godz. 13:00.

Wszelkie pytania i wątpliwości: pawel.bractwo@wp.pl

Od soboty od godz. 18.00 do niedzieli do godz. 18 parking na Placu Wolności będzie niedostępny dla parkujących.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE