Reklama

Reklama

Ramki do zdjęć - jak można je wykorzystać?

Opublikowano: 18 października 2017 13:32
Autor:

Ramki do zdjęć - jak można je wykorzystać? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przeznaczenie ramki do zdjęć mogłoby nam się wydawać oczywiste. Wbrew pozorom mają one znacznie więcej zastosowań, niż moglibyśmy przypuszczać. Ramki na zdjęcia już same w sobie są bardzo atrakcyjną wizualnie ozdobą. W sklepach znajdziemy ich ogromny wybór, co umożliwi nam ich dopasowanie niemalże do każdego stylu wnętrza i gustu inwestorów. Ramki fotograficzne wykonywane są z różnych materiałów, co jeszcze bardziej pogłębia ich możliwości w zakresie stylizacji wnętrz.

Reklama

Ramki na zdjęcia są ozdobą samą w sobie. Nie musimy ograniczać się do ich podstawowej funkcji. Może ona stanowić jedynie punkt wyjścia do ich dalszego zastosowania.

Nowoczesna dekoracja w postaci ramki do zdjęć

Kolorowe, rzeźbione, czy też subtelnie zdobiące fotografie, mogą stanowić delikatny akcent kolorystyczny dla wnętrza. Pojawiają się na ścianach i biurkach, są akcesorium, które porządkuje nasze fotografie. Jednak nie tylko. Inspiracją do ich zastosowania jako ozdoby wnętrza mogą być prezentacje aranżacji całych pomieszczeń w salonach i marketach meblowych. Łatwo jest zauważyć, że wiele propozycji stylizacji pomieszczeń wyposażonych jest również w ramki do zdjęć. W wielu z nich nie znajdują się fotografie. Dlaczego? Moglibyśmy to przecież wytłumaczyć tym, że umieszczenie ramek w prezentacji jest jedynie propozycją, a inwestor powinien umieścić w nich zdjęcia według własnych potrzeb i upodobań. Niekoniecznie jednak musi to być reguła dla każdej aranżacji. Projektanci dobierają ramki fotograficzne w taki sposób, aby korespondowały z przykładowym wystrojem pomieszczenia i stanowiły jego subtelną ozdobę. Nawet jeśli nie są one wypełnione zdjęciami. Jeśli decydujemy się na taki krok, dobrym pomysłem jest zamieszczenie w ramkach równo przyciętych kolorowych kartek papieru. Taki akcent sprawi, że dekoracja nie będzie wydawać się nieukończona. Daje nam to możliwość również dodatkowej zabawy kolorem.

Ramki na zdjęcia miejscem na pamiątki

Ramki fotograficzne mogą służyć również jako miejsce przechowywania rzeczy o wartości sentymentalnej. Umieszczone w ramkach mogą one - zupełnie jak zdjęcia - przywoływać ważne dla nas wspomnienia. Co można w takich ramkach zamieścić? Możliwości jest naprawdę wiele i tutaj ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia. Mogą być to sentymentalne listy, laurki, pocztówki lub też opowiadania stworzone przez naszych bliskich lub nas samych. Zamieszczając pamiątki w ramkach do zdjęć będziemy mogli sobie o nich ciągle przypominać i nie pozwolimy na to, aby zagubiły się one gdzieś w regałach i szafach.

Kolekcje w ramkach do zdjęć

Ramki do zdjęć mogą nam służyć do przechowywania i jednocześnie prezentowania okazów kolekcjonerskich, które do tej pory zdobyliśmy. Warto jednak pamiętać o ograniczonych możliwościach ramek. Podwyższona wilgotność powietrza wewnątrz ramki nie pozwoli nam na umieszczenie w nich niektórych kolekcji. Z pewnością jednak będziemy mogli włożyć w nie zaschnięte liście i kwiaty, które będą równocześnie piękną i subtelną dekoracją sypialni, salonu lub gabinetu.

Więcej inspiracji na Fotosklep55.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)