Reklama

Referendum ws. uchodźców? Poseł Rzymkowski zachęca do składania podpisów

Opublikowano:
Autor:

Referendum ws. uchodźców? Poseł Rzymkowski zachęca do składania podpisów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poseł z Kutna Tomasz Rzymkowski zachęca mieszkańców miasta i regionu do tego, by zaangażowali się w zbiórkę podpisów pod wnioskiem o zwołanie referendum ws. uchodźców.- Przed wyborami Prawo i Sprawiedliwość zapewniało, że nie wpuści do Polski uchodźców. Po wyborach rząd naszego kraju boi się przeciwstawić Komisji Europejskiej. Tymczasem sytuacja w Europie niepokoi, choćby wydarzenia z Niemiec z nocy sylwestrowej czy obecnie to, co się dzieje w Calais we Francji. Dzisiaj z kolei okazało się, że 22-letnia opiekunka została zamordowana w ośrodku dla uchodźców w Szwecji - mówił podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami poseł Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15). - Powstrzymanie fali uchodźców jest bardzo ważne. Chodzi o nasze bezpieczeństwo. Poza tym za fanaberie kanclerz Merkel, która zaprosiła imigrantów do Europy, zapłacić będzie musiał m.in. polski podatnik.

Członkowie Kukiz'15 liczą, że społeczeństwo zareaguje na ich apel w sprawie referendum i uda się zebrać 500 tys. podpisów.

Formularze do zbierania podpisów można pobrać ze strony dzienreferendalny.pl lub w biurze poselskim przy ul. Barlickiego 10 w godz. otwarcia biura (poniedziałek, wtorek i piątek godz. 10-15 oraz środa godz. 14-19). Kartki z podpisami można przynieść do biura poselskiego Tomasza Rzymkowskiego przy ul. Barlickiego 10/1 w Kutnie lub wysłać na adres biura Pawła Kukiza przy ul. Pięknej 31/37.

- Nie trzeba wypełniać całego formularza, każdy podpis się liczy, więc można przynieść także kartkę z jednym podpisem, ale zachęcamy do zebrania podpisów od rodziny, sąsiadów i znajomych - wyjaśnia poseł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE