Reklama

Rodzina z Sójek, której spłonął dom, dziękuje za pomoc

Opublikowano:
Autor:

Rodzina z Sójek, której spłonął dom, dziękuje za pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W połowie listopada w jednym z domów w Sójkach wybuchł ogromny pożar (pisaliśmy o tym TUTAJ). Nikt na szczęście nie został poszkodowany, ale rodzina zamieszkująca budynek została bez dachu nad głową. Wtedy z pomocą ruszyli ludzie dobrej woli, którym dziś poszkodowani składają olbrzymie podziękowania. Ich treść publikujemy poniżej.

Piętnastego listopada straciliśmy nasz dom i dobytek w pożarze. W obliczu tragedii pojawiło się wokół nas wielu dobrych, szlachetnych ludzi, którzy wkładają wiele wysiłku i czasu na organizację i pomoc dla nas. To ludzie o złotych sercach, wrażliwi na nieszczęście innych, zdolni do bezinteresownej pomocy.

Z całego serca pragniemy podziękować im wszystkim, począwszy od sąsiada, który jako pierwszy był na miejscu pożaru, zgłosił go i sprawdził, czy ktoś nie został w domu i nie potrzebuje pomocy. Wielkie dzięki dla strażaków biorących udział w akcji gaśniczej, zarówno z Kutna, jak i najbliższej okolicy powiatu kutnowskiego. Wasza szybka profesjonalnie przeprowadzona akcja, wrażliwość i sposób działań podczas ratowania resztek dobytku zasługują na najwyższe odznaczenie.

Szczególne podziękowania za szybki kontakt, stałe zaangażowanie, wrażliwość i podejście oraz wielowymiarową pomoc wójtowi gminy Strzelce Tomaszowi Grabowskiemu.

Serdeczne dziękuję za okazaną pomoc i obecność podczas akcji gaśniczej sołtysowi Sójek Dariuszowi Jankowskiemu. Paniom z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pozostałym pracownikom Urzędu Gminy w Strzelcach za życzliwość, zainteresowanie i pomoc.

Pragniemy z całego serca podziękować Sylwii Pacholec - wspaniałej nauczycielce i wychowawczyni naszej córki za niezwykłe ciepło, dobre słowo, zainteresowanie i wszelką pomoc i organizację zbiórki oraz uczniom i rodzicom II b ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów, jesteście Kochani! Pani Dyrektor, Pracownikom szkoły (dziękuję Pani Marzenko), uczniom i ich rodzicom. Rodzinie i przewspaniałym przyjaciołom i znajomym, jesteście niesamowici! Wasza obecność, przeogromna bezcenna pomoc i organizacja, poświęcony czas i energia... Słowa to za mało... Nigdy Wam tego nie zapomnimy!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce, podali pomocną dłoń, wsparli nas finansowo i duchowo, a których nie wymieniliśmy.

Z wyrazami szacunku rodzina z Sójek

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE