Reklama

Reklama

Rodzinna fotka Pani Renaty prowadzi w konkursie RÓŻANA RODZINA 2015

Opublikowano: sob, 8 sie 2015 02:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwszego sierpnia rozpoczął się konkurs towarzyszący obchodom tegorocznego Święta Róży. Tym razem do udziału zostały zaproszone rodziny. Po tygodniu zabawy prowadzi Pani Renata i jej rodzinna fotka z różami i napisem: „miastoróż”, z liczbą 50 lajków.Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy wysłać swoje zdjęcie rodzinne zrobione z kutnowskimi różami i napisem: #miastoróż. Taką fotografię wysyłamy w wiadomości do profilu facebook Różana Rodzina 2015. Organizatorzy po sprawdzeniu, czy zgłoszenie zgodne jest z wymogami konkursu- publikują je, a Uczestnik… czeka na polubienia, bo to one klasyfikują go w rankingu.

Reklama

W każdą sobotę znajdziecie u nas podsumowanie minionego tygodnia, lajkujcie i udostępniajcie, by znaleźć się w gronie laureatów.
Pięć rodzin z największą liczbą polubień pod zdjęciem weźmie udział w video produkcji do klipu konkursowego, który zostanie wyemitowany 6 września przed finałem konkursu na scenie przy kutnowskim ratuszu.
Podczas finału, każda z pięciu rodzinnych fotek oceniana będzie okaskami, rodzina będzie mogła także zdobyć sympatię publiczności w dowolny sposób.
Na laureatów czekają cenne nagrody: laptop, tablet, aparaty fotograficzne, rodzinne sesje fotograficzne w plenerze, różane gadżety i dyplomy.
Zwycięska rodzina- ulubieńcy widowni zgarną tytuł Różana Rodzina 2015, zostaną także nagrodzeni wysokiej klasy sprzętem elektronicznym- konsolą X-BOX.
Nad prawidłowym przebiegiem finału czuwać będzie Adwokat Aneta Sulej, reprezentująca Kancelarię Adwokacją Aneta Sulej.
Do wyłonienia laureatów pozostało dwa tygodnie- to idealny czas by zbierać lajki!

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Link do profilu: https://www.facebook.com/RozanaRodzina2015

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)