Reklama

Reklama

Ruszyły czwartki lekkoatletyczne

Opublikowano: czw, 14 maj 2015 17:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz dwudziesty pierwszy na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zainaugurowano kutnowską edycję czwartków lekkoatletycznych. Jak co roku impreza przyciąga wielu młodych sportowców ze szkół podstawowych, którzy rywalizują w dyscyplinach takich jak skok w dal, skok wzwyż, rzut piłką palantową oraz konkurencjach biegowych. Tegoroczny cykl będzie się składał z dziesięciu zawodów.Wyniki:

Reklama

Chłopcy:

Bieg na 60 m (rocznik 2002)

I Patryk Cieślak (SP Nr 4) 8,42 s

II Olaf Olszewski (SP Strzelce) 8,73 s

III Michał Jurczak (SP Nr 9) 8,96 s

Bieg na 60 m (rocznik 2003)

I Krystian Sobczyk (SP Strzelce) 9,19 s

II Tobiasz Środecki (SP Nr 6) 9,53 s

III Krystian Piotrowski (SP Nr 4) 9,84 s

Bieg na 60 m (rocznik 2004)

I Miłosz Myszkowski (SP Nr 9) 9,27 s

II Szymon Dałek (SP Żychlin) 9,73 s

III Mikołaj Osiecki (SP Nr 9) 9,74 s

Bieg na 300 m (rocznik 2002)

I Przemek Szczepański (SP Nr 6) 49,96 s

II Mateusz Sujecki (SP Żychlin) 53.23 s

III Adrian Obrębski (SP Żychlin) 53,41 s

Bieg na 300 m (rocznik 2003)

I Kacper Kościelak (SP Nr 9) 53,41 s

II Krystian Bardziński (SP Nr 9) 54,88 s

III Łukasz Rutkowski (SP Strzelce) 56,27 s

Bieg na 300 m (rocznik 2004)

I Dawid Odalski (SP Nr 9) 57,31 s

II Jan Łaziński (SP Nr 9) 1:00,80 min

Bieg na 1000 m (rocznik 2002)

I Dawid Szadkowski (SP Ostrowy) 3:3,99 min

II Szymon Pajor (SP Nr 9) 3:38,55 min

III Gracjan Małas (SP Ostrowy) 3:53,51 min

Bieg na 1000 m (rocznik 2003)

I Szymon Wrocławski (SP Ostrowy) 3:52,39 min

Bieg na 1000 m (rocznik 2004)

I Fabian Rędzikowski (SP Strzelce) 4:00,65 min

II Kacper Michalak (SP Ostrowy) 4:09,81 min

III Hubert Fijałkowski (SP Ostrowy) 4:17,17 min

Rzut Piłeczką Palantową (rocznik 2002)

I Adrian Obrębski (SP Żychlin) 52,5 m

II Chrystian Cukier (SP Nr 9) 47 m

III Mateusz Kowalewski (SP Nr 9) 45,5 m

Rzut Piłeczką Palantową (rocznik 2003)

I Krystian Piotrowski (SP Nr 4) 39,5 m

II Bartosz Sampolski (SP Żychlin) 39 m

III Marcel Sobierewicz (SP Nr 5) 34,5 m

Rzut Piłeczką Palantową (rocznik 2004)

I Jakub Jarota (SP Żychlin) 38,5 m

II Kacper Koza (SP Żychlin) 34,5 m

III Marcin Paradowski (SP Nr 9) 30 m

Skok w dal (rocznik 2002)

I Patryk Cieślak (SP Nr 4) 4,91 m

II Damian Przyłoga (SP Żychlin) 4,57 m

III Łukasz Bilicki (SP Ostrowy) 4,54 m

Skok w dal (rocznik 2003)

I Tobiasz Srodecki (SP Nr 6) 4,57 m

II Kacper Kościelny (SP Nr 9) 4,38 m

III Michał Michalski (SP Nr 4) 4,09 m

Skok w dal (rocznik 2004)

I Mikołaj Osiecki (SP Nr 9) 4,18 m

II Igor Trzaskalski (SP Nr 4) 3,72 m

III Kacper Gołębiewski (SP Strzelce) 3,55 m

Skok wzwyż (rocznik 2002)

I Patryk Czarnecki (SP Nr 9) 140 cm

II Damian Lenartowski (SP Nr 9) 135 cm

III Maksymilian Majda (SP Nr 9) 130 cm

Skok wzwyż (rocznik 2004)

I Miłosz Myszkowski (SP Nr 9) 125 cm

II Eryk Kieruńczak (SP Nr 9) 105 cm

III Jan Łazieski (SP Nr 9) 100 cm

Dziewczęta:

Bieg na 60 m (rocznik 2002)

I Nina Jankowska (SP Strzelce) 9,27 s

II Natalia Hupa (SP Nr 9) 9,68 s

III Kamila Skibińska (SP Ostrowy) 9,73 s

Bieg na 60 m (rocznik 2003)

I Oliwia Budner (SP Nr 9) 9,69 s

II Daria Zawisza (SP Strzelce) 9,70 s

III Oliwia mikołajczyk (SP Nr 9) 9,93 s

Bieg na 60 m (rocznik 2004)

I Andzelika Justyńska (SP Ostrowy) 10,24 s

II Ida Kalinowska (SP Żychlin) 10,47 s

III Elżbieta Wiecel (SP Nr 9) 10,58 s

Bieg na 300 m (rocznik 2002)

I Julia Myszkowska (SP Nr 9) 48,12 s

II Zuzanna Kalinowska (SP Żychlin) 55,12 s

III Żaneta Maślanka (SP Ostrowy) 56,96 s

Bieg na 300 m (rocznik 2003)

I Gabriela Jaźwińska (SP Żychlin) 55,20 s

II Kinga Stasinowska (SP Nr 6) 56,60 s

III Oliwia Szadkowska (SP Strzelce) 57,62 s

Bieg na 300 m (rocznik 2004)

I Budner Milena (SP Nr 9) 52,20 s

II Alicja Wojtasiak (SP Strzelce) 1:01,73 min

Bieg na 600 m (rocznik 2002)

I Wiktoria Michalska (SP Strzelce) 2:08,04 min

II Marta Kudrycka (SP Strzelce) 2:08,41 min

III Karolina Żak (SP Nr 9) 2:23,78 min

Bieg na 600 m (rocznik 2003)

I Julia Walczak (SP Nr 9) 2:15,10 min

II Maja Michalak (SP Ostrowy) 2:29,73

Bieg na 300 m (rocznik 2004)

I Maria Walczak 2:28,73 min

II Wiktoria Święcicka (SP Nr 9) 2:30,17 min

Rzut Piłeczką Palantową (rocznik 2002)

I Anna Justyńska (SP Strzelce) 29 m

II Natalia Hupa (SP Nr 9) 28,5 m

III Natalia Kubiak (SP Żychlin) 27,5 m

Rzut Piłeczką Palantową (rocznik 2003)

I Aleksandra Jagniatkowska (SP Żychlin) 35,5 m

II Kinga Stasinowska (SP Nr 6) 33,5 m

III Oliwia Mikołajczyk (SP Nr 9) 23,5 m

Rzut Piłeczką Palantową (rocznik 2004)

I Paulina Krawczyk (SP Nr 9) 31,5 m

II Wiktoria Świecicka (SP Nr 9) 23 m

III Bieniecka Zuzanna (SP Nr 4) 18 m

Skok w dal (rocznik 2002)

I Nina Jankowska (SP Strzelce) 3,99 m

II Zuzanna Kalinowska (SP Żychlin) 3,94 m

III Wiktoria Michalska (SP Strzelce) 3,93 m

Skok w dal (rocznik 2003)

I Justyna Jabłonkowska (SP Ostrowy) 3,70 m

II Daria Zawisza (SP Strzelce) 3,67 m

III Natalia Majchrzak (SP Nr 9) 3,58 m

Skok w dal (rocznik 2004)

I Julia Łysio (SP Nr 9) 3,38 m

II Ida Kalinowska (SP Żychlin) 3,35 m

III Elżbieta Wielec 3,30 m

Skok wzwyż (rocznik 2002)

I Julia Myszkowska (SP Nr 9) 130 cm

II Julia Brewińska (SP Nr 9) 115 cm

III Małgorzata Biernacka (SP nr 9) 110 cm

Skok wzwyż (rocznik 2003)

I Maja Goździk (SP Nr 9) 100

Skok wzwyż (rocznik 2004)

I Milena Budner (SP Nr 9) 120 cm

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)