Reklama

Ruszyły zapisy do Akademii Piłkarskiej

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły zapisy do Akademii Piłkarskiej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. W treningach mogą wziąć udział, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 4. roku życia. Rozpoczęcie piłkarskiej przygody w tak młodym wieku zapewnia harmonijny rozwój sportowy w oparciu o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe, przez co zawodnik szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźnie. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zapewniamy 2 bezpłatne, zapoznawcze treningi, tak, aby młody piłkarz jak najlepiej przystosował się do zajęć z piłką. Każda grupa treningowa jest dostosowana wiekiem i umiejętnościami, tak aby każdy mały piłkarz, mógł wynieść z zajęć jak najwięcej. Tym, którzy dopiero do nas dołączają, proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

- Z roku na rok Akademia rozwija się w piorunującym tempie. Stawiamy na ciągły rozwój i profesjonalizm, nie zatrzymujemy się w miejscu. Przez ostatnie dwanaście miesięcy w Klubie wydarzyło się naprawdę sporo. Na terenie Poznania, a dokładniej na Dębcu, powstało najnowocześniejsze centrum szkoleniowe w Wielkopolsce pod nazwą APR Arena Dębiec. To kolejna z inwestycji Akademii, która swoje bazy szkoleniowe ma już m.in. w Lesznie czy Baranowie. Również pod względem sukcesów sportowych, miniony rok przeszedł do historii Klubu jako najbardziej przełomowy. Po raz pierwszy nasze dwie drużyny awansowały i rywalizowały na boisku m.in. z Pogonią Szczecin czy Lechią Gdańsk w Centralnej Lidze Juniorów PZPN, czyli w najważniejszych rozgrywkach młodzieżowych w Polsce. Warto również wspomnieć o wygranych naszych zespołów w turniejach o Puchar Prezesa PZPN 2019 i Minimistrzostwach Deichmann 2019 zauważa patron Akademii Piotr Reiss

Zwycięstwa i sukcesy naszych reprezentantów są rezultatem skutecznej realizacji autorskiego programu szkoleniowego. 492 trenerów każdego dnia dba o rozwój i zdrowie swoich podopiecznych na regularnie prowadzonych treningach. Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej Reissa posiada wszelkiego rodzaju kursy i certyfikaty, takie jak UEFA A, UEFA B i UEFA C, które pozwalają jej na pracę zarówno w polskich, jak i europejskich klubach. Nasi trenerzy zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną na zagranicznych stażach m.in w Hertha Berlin czy Getafe CF.

- Mój syn uwielbia treningi w Akademii! Za każdym razem wraca uśmiechnięty do domu. Trener Marek ma super podejście do dzieci. Jeśli mam jakieś pytania czy wątpliwości to zawsze mogę liczyć na szybki i łatwy kontakt. Najważniejsze są jednak dla mnie rozwój i satysfakcja mojego syna, a to gwarantują mu treningi i weekendowe turnieje, na których spotkał i poznał nowych przyjaciół. Nie ma dla mnie nic ważniejszego niż zadowolenie mojego dziecka! podkreśla mama 7-letniego Kuby z lokalizacji Poznań Ogrody-Jeżyce.

Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie) oraz wziąć udział w partnerskich projektach skierowanych na rozwijanie konkretnych predyspozycji zawodników, takich jak Indywidualne Fundamenty Gry poprawiające motorykę i technikę adeptów, czy Wielkopolska Akademia Bramkarska skierowana do osób marzących o grze na pozycji golkipera. Zajmujemy się również organizacją letnich i zimowych obozów piłkarskich przy współpracy z naszym partnerem turystycznym, Sportujmy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE