Seria porażek przełamana!

Seria porażek przełamana! - Zdjęcie główne

WydarzeniaAZS WSGK Pol - Fol Kutno zdołał w końcu przełamać serię porażek, które przytrafiły się drużynie w trzech ostatnich kolejkach II ligi. Dziś kutnowscy akademicy pokonali w Łowiczu tamtejszego Księżaka 75:63.

AZS już w pierwszej kwarcie zdołał objąć wysokie prowadzenie, wygrywając tę odsłonę gry 28:13. Druga kwarta była nieco słabsza, AZS zwyciężył w niej 18:9. Po zmianie stron do głosu na krótko doszedł Księżak Łowicz, który trzecią kwartę wygrał 19:20. Ostatnia odsłona meczu to okres przewagi Księżaka, który wygrał ją 21:10. Wynik meczu pozostał niezagrożony, AZS zwyciężył w całym spotkaniu 75:63.

Dla AZS punktowali: Kubala - 16, Szczepaniak - 14, Kukuczka - 12, Depczyński - 10, Rzońca - 9, Gołuch - 8, Rydlewski - 4, Rajkowski - 2