Reklama

Śmieci zalegają na chodniku. Radny interpeluje

Opublikowano:
Autor:

Śmieci zalegają na chodniku. Radny interpeluje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chodnik biegnący od ulicy Olimpijskiej do Oporowskiej, znajdujący się pomiędzy warsztatami "Mechanika" a stadionem miejskim jest miejscem bardzo chętnie uczęszczanym przez pieszych. Niestety okazuje się, że stan jego czystości pozostawia wiele do życzenia... Jeden z radnych postanowił rozwiązać problem raz na zawsze.

Radny Rafał Jóźwiak 8 stycznia złożył interpelację do prezydenta, w której prosił o rozwiązanie problemu zaśmiecania traktu pieszego łączącego ul. Olimpijską z Oporowską.

Odpowiedzi udzielił radnemu zastępca prezydenta - Jacek Boczkaja.

- Po rozstrzygnięciu postępowania przetargowego (obecnie trwa procedura sprawdzania ofert) dotyczącego m.in. "Opróżniania koszy ulicznych nie ujętych w stałym obszarze utrzymania, oraz koszty na psie odchody" zostanie ustawiony kosz od strony ulicy Oporowskiej - informuje J. Boczkaja.

Jednocześnie zastępca prezydenta poinformował o tym, że Miasto Kutno odpowiada za czystość i porządek na odcinku chodnika biegnącego wzdłuż ogrodzenia warsztatów szkolnych Zespołu Szkół nr 1 z wyłączeniem parkingu i zjazdu w ul. Oporowską, a dalsza część ciągu pieszego leży na terenach będących w zarządzie spółdzielni mieszkaniowej RSM "Pionier" w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE