Reklama

Spotkanie informacyjne w sprawie nowej perspektywy finansowej

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie informacyjne w sprawie nowej perspektywy finansowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Kwalifikowalność wydatków w projektach realizowanych w ramach perspektywy finansowej 2014-2020”. Spotkanie odbędzie się 10 listopada 2015r, w godzinach 10:00 – 13:30 (rejestracja od godz. 9:45) w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta Kutno, Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosi się o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres [email protected] lub osobiste dostarczenie do siedziby LPI w Łowiczu do dnia 07.11.2015 r. do godz. 12.00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Program spotkania informacyjnego będzie zawierał: wspólne warunki i procedury w zakresie kwalifikowalności wydatków, szczegółowe zasady kwalifikowalności wydatków dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności, szczegółowe warunki i procedury kwalifikowalności wydatków dla Europejskiego Funduszu Społecznego oraz źródła Informacji o Funduszach Europejskich.

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE