Reklama

Straż Ochrony Kolei w pościgu: zatrzymali złodzieja, który kradł...

Opublikowano:
Autor:

Straż Ochrony Kolei w pościgu: zatrzymali złodzieja, który kradł... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj na stacji w Żychlinie funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli na gorącym uczynku sprawcę kradzieży 85 litrów paliwa z wagonu-cysterny.

W niedzielę około godz. 20:30 funkcjonariusze SOK z Posterunku w Kutnie, podczas patrolu na stacji Żychlin zauważyli osoby postronne przebywające w pobliżu składu pociągu towarowego. Na widok funkcjonariuszy mężczyźni podjęli próbę ucieczki.

Patrol SOK podczas pościgu ujął jednego ze sprawców. Drugi zdołał zbiec poza obszar kolejowy. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze SOK ujawnili zerwane plomby zabezpieczające zawory wagonu-cysterny, z której sprawcy spuścili paliwo do dwóch beczek o łącznej objętości około 85 litrów. Podczas dokonywania kradzieży ujęty oblał się benzyną, którą mocno już zdążyło nasiąknąć całe jego ubranie.

Ujęty przez SOK sprawca kradzieży to 32-letni mieszkaniec Kutna. Funkcjonariusze SOK przekazali mężczyznę wraz materiałem dowodowym do dyspozycji Komisariatu Policji w Żychlinie, gdzie trwają dalsze czynności w sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE