Reklama

Świetlica dla seniorów

Opublikowano:
Autor:

Świetlica dla seniorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w lutym rozpoczną się cykliczne świetlicowe spotkania dla kutnowskich Seniorów organizowane przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu – w środy w godzinach 10:00 – 12:00 od 27 lutego w Centrum Organizacji Pozarządowych "Wspólny dom" przy ul. Wyszyńskiego 11.

Uczestnicy będą mogli porozmawiać przy kawie i herbacie, spotkać się z ciekawymi ludźmi, a także rozwijać swoje zainteresowania – organizatorzy spotkań mają zamiar tworzyć koła zainteresowań dla Seniorów.

Pierwsze spotkanie inauguracyjne odbędzie się wyjątkowo we wtorek 5 lutego o godzinie 12:30 i będzie skierowane do przedstawicielek płci pięknej, gdyż została na nie zaproszona Dorota Żaczek – lekarz ginekolog, która opowie o problemach zdrowotnych dojrzałych kobiet.

Kolejne spotkania będą miały na celu wyjście naprzeciw potrzebom Seniorów, ich integrację i aktywizację. Każdy będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy i namawiamy do współpracy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE