Reklama

Reklama

Szlachetne paczki w drodze do najbardziej potrzebujących

Opublikowano: sob, 12 gru 2015 15:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W siedzibie kutnowskiego sztabu "Szlachetnej Paczki" odbywa się dzisiaj finał akcji. Wolontariusze od samego rana przygotowują dla potrzebujących rodzin paczki, które zostaną zawiezione prosto do ich domów. Ich liczba jest imponujaca- darczyńcy okazali wielkie serce i postanowili przekazać nie tylko żywność czy ubrania, ale także sprzety AGD i RTV czy meble.

Reklama

Na słodki poczęstunek przy choince kutnowscy wolontariusze zaprosili darczyńców, wśród których znaleźli się m.in. prezydent Zbigniew Burzyński oraz koszykarze, którzy skompletowali szlachetne paczki dla wybranych przez siebie rodzin. Rozwożenie datków to jedna z najbardziej wzruszających chwil- trudno nie uronić łzy patrzać na radość i wdzięczność, z jaką potrzebujący przyjmują ofiarowane prezenty.

Przypomijmy, że w tym roku wolontariusze pomogli 39 rodzinom, które najbardziej potrzebują wsparcia materialnego. Jak mówią sami członkowie "Szlachetnej paczki", pomoc ta będzie nie tylko doraźnym wsparciem, ale przede wszystkim impulsem do zmiany sposoby życia, myślenia i działania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)