Reklama

Tönsmeier Centrum wspiera KS Kutno. Podpisano nową umowę sponsorską

Opublikowano:
Autor:

Tönsmeier Centrum wspiera KS Kutno. Podpisano nową umowę sponsorską - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Firma Tönsmeier Centrum w dalszym ciągu wspierać będzie kutnowską piłkę nożną. Dziś podpisano kolejną umowę sponsorską pomiędzy KS-em Kutno a potentatem branży gospodarki odpadami.Tönsmeier Centrum od wielu lat wspiera sportowców z naszego regionu m.in. koszykarzy KKS Pro–Basket Kutno oraz siatkarki z Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W lutym tego roku przedsiębiorstwo zdecydowało się na wsparcie KS-u Kutno. Teraz podjęto decyzję o przedłużeniu współpracy pomiędzy Tönsmeier Centrum a piłkarską chlubą naszego regionu.

Efekty współpracy na linii Tönsmeier – KS, można było zobaczyć już podczas sobotniej inauguracji IV ligi łódzkiej. Kutnowscy piłkarze wystąpili w strojach z logo przedsiębiorstwa zajmującego się gospodarką odpadami. Niebawem zorganizowane mają zostać także pikniki i eventy propagujące dbanie o środowisko, które mają na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.

– Cieszymy się, że drużyna którą wspieramy awansowała do IV ligi łódzkiej i mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego sukcesu. Mamy nadzieję, że podpisanie nowej umowy sponsorskiej ponownie zaowocuje dobrymi wynikami piłkarzy – mówi Julia Glapińska, dyrektor ds. promocji i komunikacji Tönsmeier Centrum.

Zadowolony ze współpracy jest także Zbigniew Tomczak, prezes Klubu Sportowego Kutno.

– Wsparcie ze strony tak prężnie działającego przedsiębiorstwa jak Tönsmeier Centrum, to dla naszego klubu duży prestiż. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzono – komentuje Z. Tomczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE