Reklama

Uroczyste zakończenie konkursu "Bezpieczne dziecko - bezpieczne przedszkole"

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu 26 czerwca 2015 r. w punkcie przedszkolnym „Kolorowy Świat” w Bielawkach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Bezpieczne Dziecko – Bezpieczne Przedszkole” organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. W spotkaniu brały udział osoby, które przyczyniły się do realizacji zadań konkursowych, przedstawiciele instytucji i firm lokalnych, a także rodzice przedszkolaków.Dzieci pod kierunkiem nauczycielek wcieliły się w role małych aktorów i pokazały swój kunszt artystyczny. Po występie maluchów nadszedł czas na podsumowanie działań związanych z realizacją konkursu.

Dyrektor Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie – Centrum Kształcenia w Kutnie – Róża Karasińska i koordynator realizacji konkursu – Emilia Tarka – wręczyły dzieciom dyplomy, zaś wykładowcom, nauczycielom, osobom pomocnym w realizacji programu, rodzicom oraz sponsorom i lokalnym mediom – podziękowania.

Po wręczeniu - przez przybyłych sponsorów - prezentów dzieciom, dyrektor – Róża Karasińska i koordynator realizacji konkursu – Emilia Tarka wręczyły nagrody (ufundowane przez sponsorów) przedszkolakom za udział w przedsięwzięciu. Na ręce koordynatora – Emilii Tarka, funkcjonariuszka policji – w imieniu komendanta Komendy Powiatowej w Kutnie wręczyła maskotkę - „Komisarz Błysk” - do celów edukacyjnych placówki.

Po części oficjalnej nadszedł czas na wspomnienia. Film pod takim właśnie tytułem wywołał wiele radości zarówno wśród przedszkolaków, jak i przybyłych gości. Dla wielu była to niesamowita dawka uśmiechu, zadumy i podziwu. Specjalną niespodzianką była część poświęcona premierze filmu „Obcy” gdzie główne role (dnia 11 czerwca 2015 r.) zagrały dzieci pokazując właściwe zachowanie wobec nieznajomych.

Całość spotkania uatrakcyjnił występ Ryszarda Wolbacha (artysta muzyk – zespół Harlem, Babsztyl). Potem zaproszono wszystkich gości na poczęstunek przygotowanych przez rodziców. Spotkanie było wypełnione miłą atmosferą, wspomnieniami i niespodziankami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE