UWAGA PRACA!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA PRACA! - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

WydarzeniaZnany dystrybutor i producent nowoczesnych systemów materiałów budowlanych poszukuje kandydatów na stanowisko:LABORANT WYKONUJĄCY BADANIA W LABORATORIUM BETONOWYM

Główne obowiązki:

-przygotowywanie próbek do badań
- prawidłowe eksploatowanie i konserwacja powierzonego sprzętu pomiarowego
- wykonywanie badań
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące oczekiwania:

- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe, mile widziane budowlane
- prawo jazdy kat. B
- dobra organizacja pracy oraz sumienność

Oferujemy:

- szkolenie zawodowe
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- wynagrodzenie po okresie próbnym adekwatne do kwalifikacji i wkładu pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie listu motywacyjnego wraz z CV do dnia 30 marca 2007 r. na adres: SCHOMBURG Polska Sp. z o.o., ul. Sklęczkowska 18a, 99-300 Kutno, tel.: (024) 254 73 42, z dopiskiem „LABORANT”, www.schomburg.

Rozmowy z wybranymi kandydatami przeprowadzone zostaną do dnia 13 kwietnia 2007r.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883).

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE