W końcu zwycięstwo!

W końcu zwycięstwo! - Zdjęcie główne

WydarzeniaAZS WSGK Pol - Fol Kutno przerwał w końcu serię porażek i pokonał dziś przed własną publicznością Księżaka Łowicz 84:71. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, a kibice AZS-u obejrzeli dwa oblicza swej drużyny.

W pierwszej połowie AZS zagrał na poziomie innym niż ten, do którego przyzwyczaił kibiców. W pierwszej kwarcie wygrał 14:8 ,ale w drugiej uległ łowiczanom 20:25. Akademicy sprawiali wrażenie nieco zagubionych i popełniali sporo niewymuszonych błędów. Jednak w przerwie meczu potrafili się zmobilizować i w kolejnych dwóch kwartach udowodnili, że nieprzypadkowo zajmują mocną pozycję w środku tabeli. Trzecią kwartę wygrali 26:19, a czwartą 24:19.

AZS WSGK Pol - Fol Kutno - Księżak Łowicz: 84:71 (14:8,20:25, 26:19, 24:19)

Dla AZS punktowali: Kubala - 26, Depczyński - 14, Rajkowski - 14, Szczepaniak - 10, Gołuch - 9, Rydlewski - 8, Karólewski - 2, Rzońca - 1