Waleczne Pumy pokonały lidera

Waleczne Pumy pokonały lidera  - Zdjęcie główne

WydarzeniaTrzecia kolejka w I lidze Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki przyniosła przetasowania w czubie tabeli. W meczu na szczycie naprzeciwko siebie stanęli dotychczasowy lider, GKS Bedlno i wicelider, Waleczne Pumy. Pierwszy set padł łupem GKS, w drugiej odsłonie lepsi byli gracze Pum i wygrali tę odsłonę do 24. Największe emocje przyniósł jednak trzeci set, wygrany przez GKS do 28. Waleczne Pumy nie dawały jednak za wygraną, zwyciężając w czwartym secie i doprowadzając do tie-breaka, który wygrali do 15.Porażkę wicelidera wykorzystał AZS WSGK i dzięki pokonaniu Rolpuchu zajął miejsce GKS w ligowej tabeli. AZS aktualnie przegrywa z liderem tylko różnicą małych oczek. Po zwycięstwo sięgnął również Staszic, pokonując 3:1 LZS Kaszewy, mimo porażki w pierwszym secie.Ciekawie było również w II lidze. Z pozycją lidera pożegnał się GOKiS Łanięta, który przegrał z Marpapem 0:3. To zwycięstwo dało Marpapowi awans na drugie miejsce w tabeli. Pozycję lidera zajął natomiast, Elgo Lighting Ind., który pokonał Gimnazjum Żychlin. Dodajmy, że wcześniej zawodnicy z Żychlina po dramatycznym boju pokonali Malinę Piątek 3:2. Swój mecz wygrał także Zryw Kutno, pokonując Witonię.