Reklama

Ważne zwycięstwo U14M KKS PRO-BASKET TBS Kutno

Opublikowano:
Autor:

Ważne zwycięstwo U14M KKS PRO-BASKET TBS Kutno - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Drużyna KKS PRO-BASKET TBS Kutno rozegrała mecz wyjazdowy z AZS PWSZ II Skierniewice. Był to ostatni mecz w ramach wojewódzkiej ligi młodzików, który miał zadecydować o kolejności końcowej w finale B. Od początku meczu widać było dużą nerwowość w grze obu klubów, gdyż zwycięstwo dawało drużynie wygranej pierwsze miejsce. Nasi koszykarze źle zaczęli mecz od bardzo prostych błędów i straty 4 punktów, jednak po czasie wziętym przez trenera opanowali nerwy zdobywając 7 punktów z rzędu. Ta kwarta zakończyła się zwycięsko 12:24. Od tego momentu gra się bardzo wyrównała druga i trzecia odsłona kończą się wynikiem 15:13 i 23:27. Ostatnia cześć spotkania to bardzo dobra gra w obronie dzięki czemu goście zaczęli popełniać błędy i szybko tracić punkty po szybkich atakach naszej drużyny.

W 7 minucie czwartej kwarty odskoczyliśmy na 25 oczek i już było jasne że tego meczu nie przegramy, ta odsłona ostatecznie zakończyła się wynikiem 22:26,zaś cały mecz wygraną 72:90. Dzięki temu zwycięstwu drużyna KKS PRO-BASKET TBS Kutno z bilansem meczy 9:1 wygrała w finale B, w którym walczyła z drużynami, gdzie także startowali o rok starsi zawodnicy.

Duży wkład w zwycięstwo drużyny KKS miał Szymon Pajor ,który bardzo mądrze kierował grą i obdzielał kolegów asystami. Bardzo dużym wsparciem byli niezawodni rodzice ,którzy przez cały sezon jeździli ze swoimi pociechami na mecze wspierając ich gorącym dopingiem.

Zdobycze punktowe KKS PRO-BASKET TBS Kutno: Majda Maksymilian 19, Pluta Maciej 19 ,Pajor Szymon 13, Sobczyk Bartosz 3, Wojtczak Patryk 13, Liwiński Kacper 4, Czarnecki Patryk 5, Staszewski Cezary 2 , Gomuła Albert 2, Jarota Miłosz 4, Karaśkiewicz Hubert 0,Kowalewski Mateusz 6,Kowalski Mateusz 0.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE