Reklama

Reklama

Weekendowe podsumowanie akcji "Znicz"

Opublikowano: pon, 2 lis 2015 11:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Choć akcja "Znicz" trwa do dziś to możemy już podsumować weekendowe działania kutnowskiej policji. Przez weekend miały miejsce dwa wypadki (o których pisaliśmy) oraz zatrzymano czterech kierowców jadących na "podwójnym gazie".- W piątek o godzinie 22, 24-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego kierując Volkswagenem golfem nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na zakręcie drogi zjechał do rowu a następnie dachował. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez policjantów w miejscu zamieszkania na terenie powiatu łęczyckiego. Okazało się, że miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń odniosło troje pasażerów pojazdu - mówi podkom. Paweł Witczak z KPP Kutno.

Reklama

W sobotę natomiast zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. Ok godziny 18 na ulicy Zbożowej policjant będący poza służbą w rejonie ulicy Zbożowej zauważył kierującego volkswagenem vento który nie zachowuje prostolinijnego toru jazdy. Zatrzymał go. Kierowcą okazał się 32-letni mieszkaniec Kutna. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Kierował pojazdem mimo zakazu Wydanego przez Sąd Rejonowy w Kutnie.

Wczorajszego dnia o godzinie 6.50 w Kaszewach Kościelnych kierujący samochodem vw golf potrącił pieszą chcącą przejść przez drogę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Zatrzymali go dwaj świadkowie wypadku i powiadomili oficera dyżurnego kutnowskiej policji. Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Kierowca miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Kierował pomimo prawomocnego zakazu kierowania wydanego przez Sąd Rejonowy w Kutnie. Został umieszczony w policyjnym areszcie. W wyniku zdarzenia piesza doznała urazu barku.

Tego samego dnia o 8.50 w Mirosławicach policjanci z KP Żychlin zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, który kierując motorowerem miał 3 promile alkoholu w organizmie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)