Reklama

[WIDEO] Wystartował wojewódzki budżet obywatelski - dwa projekty z naszego powiatu!

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Wystartował wojewódzki budżet obywatelski - dwa projekty z naszego powiatu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poznaliśmy ostateczną listę projektów, jakie zakwalifikowały się do głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Autorami dwóch z nich są mieszkańcy naszego powiatu. Już niebawem ruszy głosowanie!

W tym roku do rozdania w województwie jest 8 milionów złotych. Wszystkich projektów, które zakwalifikowały się pod glosowanie, jest 155. Wśród nich jeden z Kutna i jeden z Bedlna:

116 QTNO Race – ekstremalny bieg z przeszkodami.
QTNO RACE! to pierwszy ekstremalny bieg z przeszkodami w centrum Polski – Kutnie. To całodniowe wydarzenie sportowe nastawione na dobrą zabawę z dodatkiem wysiłku fizycznego i rywalizacji, to sprawdzian wytrzymałości swoich mięśni i charakteru. Adrenalina zapewniona! Jeżeli twoją pasją jest sport i uwielbiasz wyzwania QTNO RACE jest dla Ciebie! To bieg bez mety! Biegniesz i decydujesz ile okrążeń pokonasz! Każda przeszkodowa pętla będzie kwestionować Twoje ciało i umysł. Będziesz biegać, skakać, pełzać, wspinać się i pomagać to robić innym. Nie skorzystasz? Pozwól dziecku na udział w QTNO RICE KIDS!

157 Budowa chodnika z przejściem dla pieszych – BEDLNO przy DW 583.
Budowa przy DW 583 chodnika z kostki na podbudowie z kruszywa stabilizowanego mechanicznie z wykonaniem koryta w gruncie 1,5 m szerokości, zlokalizowanego poza rowem po lewej stronie drogi jadąc od skrzyżowania z drogą krajową 92 o długości ok. 36,50 m oraz budowa chodnika o długości ok. 26,50 m z kostki na podbudowie z kruszywa stabilizowanego mechanicznie z wykonaniem koryta w gruncie 1,5 m szerokości, zlokalizowanego poza rowem po prawej stronie drogi jadąc od skrzyżowania z drogą krajową nr 92 wraz z kładką nad rowem oraz przejściem dla pieszych łączącym oba chodniki.

Już 1 października 2018 r. rozpocznie się głosowanie.

- W tegorocznej edycji będą Państwo mogli zagłosować na maksymalnie 4 zadania: 1 zadanie wojewódzkie oraz 3 zadania z pul subregionalnych (można zagłosować na wybrane projekty z różnych subregionów, niezależnie od miejsca zamieszkania) - czytamy na stronie BO.

Głosy będą mogli Państwo oddawać:

  • do 22 października 2018 r. poprzez:
  • złożenie karty do głosowania w wyznaczonych punktach do głosowania
    (ich lista, do końca września, udostępniona zostanie na stronie www.bo.lodzkie.pl),
  • przekazanie wypełnionej karty do głosowania pocztą na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego WŁ.
  • do końca października 2018 r.
  • elektronicznie za pośrednictwem strony bo.lodzkie.pl.

Wyniki głosowania będą znane pod koniec listopada 2018 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE