Reklama

WizzAir – przewoźnik, któremu warto zaufać

Opublikowano:
Autor:

WizzAir – przewoźnik, któremu warto zaufać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Węgierski WizzAir to przewoźnik, dzięki któremu masz okazję do taniego zwiedzania całej Europy. Ponad dwieście tras i profesjonalna obsługa pasażerów to zalety firmy, które skłaniają do skorzystania z jej usług. A gdzie można z nią polecieć? I co równie ważne – za ile?

WizzAir – loty w zasięgu Twojej kieszeni

WizzAir zalicza się do tanich linii lotniczych, a więc nie musisz być posiadaczem grubego portfela, aby ruszyć w podróż po Europie. Na przykład podróż do Sztokholmu to wydatek zaledwie 59 złotych za przelot w obie strony! Nie jest to oczywiście jedyna lokalizacja, do której możesz się udać. Wizz Air obsługuje połączenia z Wielką Brytanią, Francją, Hiszpanię, a także krajami Europy Północnej i Południowej oraz naszym zachodnim sąsiadem. Dzięki temu gdziekolwiek chcesz się udać w Europie – na pewno leci tam Wizz Air. Z Polski wylatuje z lotnisk w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie.

Warunki lotu

Ponieważ za bilet płaci się niewiele, trudno spodziewać all inclusive na pokładzie, jednak nie oznacza to, że panują tam nieciekawe warunki. W odróżnieniu od drogich przewoźników, miejsca nie są numerowane, a więc każdy siada po prostu tam, gdzie jest wolne. Jeśli chce się zająć konkretne miejsce, np. przy oknie, wówczas można za dodatkową opłatą zdobyć pierwszeństwo wejścia na pokład i zająć wybrany przez siebie fotel przed innymi. A ponieważ na pokładzie każdego samolotu przewoźnika znajduje się tych foteli 180, jest w czym wybierać. Dodatkowe rozwiązanie to wykupienie miejsca z większą przestrzenią na nogi (WIZZ XXLong), co polecane jest osobom o większych gabarytach lub wysokim. W odróżnieniu od drogich linii lotniczych, tutaj nie ma darmowego poczęstunku na pokładzie - przekąski oraz napoje są dostępne na pokładzie, ale za dodatkową opłatą. Jeśli planujesz częstsze podróże z tym przewoźnikiem, wówczas warto zapisać się do prowadzonego przez niego Wizz Xclusive Club. Członkostwo w nim daje każdemu pasażerowi wyłączność na zakup promocyjnych biletów. Nie trzeba dodawać, że są one znacznie tańsze w stosunku do zwykłych. Jest to dobre rozwiązanie dla rodzin - każdy członek tego klubu może podróżować nawet z dziewięcioma osobami w ramach tej samej rezerwacji, a więc wszyscy zyskują!

Gdzie znaleźć loty Wizzair?

Jeśli chcesz sprawdzić ceny za rejsy Wizzair, odwiedź serwis FRU. Znajdziesz tam zebrane w jednym miejscu rejsy wraz z cenami i wszystkimi detalami dotyczącymi podróży. Ponadto jeśli kupisz bilet przez tą witrynę, możesz od razu wykupić ubezpieczenia podróżne – zdrowotne oraz bagażowe. Dzięki temu podczas podróży możesz nie martwić się w przypadku zajścia jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia.

Kopiuj do
schowka
jako HTML

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE