Reklama

Wmiksuj się - NBNM w KDK

Opublikowano:
Autor:

Wmiksuj się - NBNM w KDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

„WMIKSUJ SIĘ” w nowy wymiar dźwięku – interaktywna wystawa tylko w marcu w KDK.

Myślisz, że dźwięku nie da się ugryźć? Chciałbyś posłuchać jak bęben wybija rytm Twojego serca, a może chcesz wykrzyczeć się do woli i sprawdzić siłę swojego głosu? Na nowej wystawie „Wmiksuj się!” zdradzamy sekrety dźwięku i pokazujemy co można z nim zrobić!

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na rodzinne weekendy z nową interaktywną wystawą poświęconą w całości dźwiękom pt. ”Wmiksuj się!”, która znajduje się w Galerii „Okno na Sztukę” na drugim piętrze KDK.

Na siedmiu stanowiskach każdy będzie mógł sam zmierzyć się ze zjawiskiem dźwięku. „Wykrzycz się” – to stanowisko służące do pomiaru decybeli, wystarczy stanąć przed mikrofonem w specjalnej tubie i… zacząć krzyczeć do woli. „Klej nuty” – tu z kolei możemy wejść w skórę DJ’a z dyskoteki i samemu tworzyć muzykę. Na stanowisku „Serdeczny bit” podłączymy Twoje serce do pulsometru, który wybije jego rytm na bębnie!

Natomiast za pomocą specjalnych słuchawek i mikrofonów na stanowisku „Echo” przekonasz się jak brzmi Twój głos w jaskini, a jak na sali koncertowej. Na „Organy bum bum” zagrasz… klapkiem, a na „Zagryź nutkę” – ugryziesz dźwięk!

Wystawa „Wmiksuj się!” przyjechała do Kutna z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Skierowana jest dla wszystkich bez limitu wieku.

Zapraszamy we wszystkie weekendy marca w godz. 14.00 do 20.00. Cena biletów to: 5 zł/os. Podczas trwania Festiwalu Nowe Brzmienia Nowe Media w dniach 15-18 marca – wstęp bezpłatny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE