Reklama

Reklama

Wpadła podczas kontroli prędkości. Kutnowscy policjanci znaleźli przy niej ponad 12 gramów narkotyków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

Wpadła podczas kontroli prędkości. Kutnowscy policjanci znaleźli przy niej ponad 12 gramów narkotyków - Zdjęcie główne

Wpadła podczas kontroli prędkości. Kutnowscy policjanci znaleźli przy niej ponad 12 gramów narkotyków | foto Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali kierującą, która przekroczyła prędkość. Podczas kontroli okazało się, że kobieta była poszukiwana, posiadała przy sobie narkotyki i najprawdopodobniej prowadziła samochód pod ich wpływem. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Reklama

Kobieta została zatrzymana za zbyt szybką jazdę 4 lipca br. w miejscowości Bardzinek. Około godziny 17.00 policjanci z ruchu drogowego kutnowskiej komendy zatrzymali do kontroli kierowcę seata leona, który przekroczył prędkość. Za kierownicą siedziała 23-letnia kobieta, mieszkanka powiatu ciechanowskiego. Kierująca podczas kontroli zachowywała się nienaturalnie - widać było jej znaczne podenerwowanie. 

Funkcjonariusze sprawdzili jej dokumenty w policyjnym systemie i jak się okazało kobieta jest poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo jej zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających lub psychotropowych. W wyniku przeprowadzonego wstępnego badania okazało się, iż kobieta znajduje się pod wpływem amfetaminy. Aby potwierdzić te informację pobrano jej krew. 

Policjanci przeszukali odzież i samochód kobiety, gdzie odnaleźli biały i kremowy proszek oraz susz roślinny. Badanie narkotestem potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina, ekstasy oraz marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 12 gramów substancji zabronionych.

Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszała zarzut posiadania środków odurzających i psychotropowych, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli badanie krwi potwierdzi, że kobieta kierowała pod wpływem amfetaminy będzie odpowiadać także za to przestępstwo. Grozi za nie do 2 lat za kratami. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE