Reklama

Reklama

Wyciągnij pomocną łapkę w stronę "Czterech Łap"

Opublikowano: 30 listopada 2017 10:00
Autor:

Wyciągnij pomocną łapkę w stronę "Czterech Łap" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeśli chcesz pomóc bezpańskim czworonogom, nad którymi pieczę sprawuje stowarzyszenie "Cztery Łapy", masz do tego idealną okazję. Już niebawem, bo 10 grudnia możesz oddać symboliczną złotówkę na ich rzecz.

Reklama

Problemy finansowe stowarzyszenia działającego w Żychlinie powoli ustają. Lecz mimo zebrania przez nich znacznej sumy pieniędzy na spłatę zadłużenia, nadal potrzebują naszej pomocy. Do tej pory udało im się zgromadzić ponad połowę kwoty, a jeszcze niespełna miesiąc temu dług przewyższał sumę 2400 zł. O problemach stowarzyszenia i pomocy, jakiej możemy mu udzielić pisaliśmy TUTAJ. Prócz dokonania przelewu na ich konto, możesz wziąć udział w kiermaszu bożonarodzeniowym i kupić na ich stoisku wystawione przedmioty.

Bardzo dziękujemy za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Zebraliśmy ponad 1600 zł. Częściowo spłaciliśmy nasze weterynaryjne długi. Przygotowujemy się do bożonarodzeniowego bazarku i kiermaszu. Wierzymy, ze dzięki różnym działaniom uda nam się wyjść z tego dołku - piszą na facebook'owym profilu.

Na żychlińskim placyku, tuż obok fontanny rozstawione zostaną budki i stoiska. Za jednym z nich staną pracownice Stowarzyszenia "Cztery Łapy". Przedmioty, jakie będą tam sprzedawały to m.in. stroiki i ozdoby świąteczne.

Wspólnie z dziećmi przygotowywujemy ozdoby świąteczne oraz podobnie jak w zeszłym roku, budki ocieplane dla wolno żyjących kotów - dodają na facebook'u.

Kiermasz odbędzie się 10 grudnia w godzinach 8:00 - 13:00. Nie przechodź obok obojętnie. Okaż serce i wspomóż "Cztery Łapy" dokonując na ich stoisku zakupów. Każdy grosz jest na wagę złota. Dzięki temu możesz uratować kolejne porzucone zwierzaki.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone będą na naszych milusińskich. Każdy grosz będzie wykorzystany do spłaty zadłużenia, dzięki czemu będziemy mogli nadal przyjmować pod swoje skrzydła bezpańskie psy i kotki oraz pokrywać koszty opieki weterynaryjnej - mówi Matylda Jakubowska-Czaja ze stowarzyszenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Kutno

    BRAWO NIE TO CO U NAS W SCHRONISKU NA KOTLISKACH