Reklama

Wygraj z ROLSERWISEM

Opublikowano:
Autor:

Wygraj z ROLSERWISEM - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z francuską firmą Promodis współpracujemy od 2010, jesteśmy jednym z 129 dealerów - udziałowców w Europie, i jednym z 11 w kraju. Utworzona w 1984 roku marka PROMODIS (PRO – procedura, MO- nowoczesność, DIS – dystrybucja) specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych i części zamiennych. Połączenie tych dwóch elementów odpowiada modelowi (sprzedażowemu) naszej firmy, dlatego też razem dbamy o naszych klientów, pomagając w profesjonalny sposób w doborze maszyny, jak i odpowiednich części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa.Zgodnie z koncepcją Promodis prowadzimy samoobsługowy sklep firmowy z częściami zamiennymi w Płocku, Kaliszu, a od niedawna w Kutnie. Wspólnie oferujemy naszym klientom, aż 100 000 produktów – oryginalnych części zamiennych i przetestowanych zamienników do maszyn rolniczych, takich marek jak: KUHN, Unia, Wielton, Amazone, Kvenderland, Metaltech, Expom Krośniewice, Pomot, Krone.

Po latach doświadczeń francuska marka jest nowoczesna i ukierunkowana na przyszłość, a grupa zakupowa centralizuje i negocjuje wszystkie zakupy zwiększając tym samym konkurencyjność oraz rozwijając usługi towarzyszące. Przykładem takich inicjatyw jest świadczenie przez nasz firmowy serwis specjalistycznych usług m.in.: wymiana zbitych/pękniętych szyb, naprawy zużytych wałków WOM czy węży hydraulicznych, kontrola pracy opryskiwaczy, a także przeglądy klimatyzacji, wymiana pasów do prasy. W ten sposób staramy się profesjonalnie pomóc rolnikowi w możliwie najszybszym czasie.

Z okazji jubileuszu 30-leacia marki PROMODIS przygotował szereg specjalnych ofert promocyjnych dostępnych u każdego z dealerów. Inicjatywa ta odbyła się pod hasłem „EXPROZJA” w dniach 17-29 listopada 2014 roku. W tym czasie odwiedzający ROLSERWIS klienci mogli skorzystać z licznych promocji na maszyny rolnicze, części zamienne i akcesoria, czy nawet wymienić zużyte akumulatory. Każdy z odwiedzających nas w tych dniach gości mógł liczyć na miły upominek oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. W jednym z organizowanych konkursów padła w naszej firmie główna wygrana - bon wycieczkowy o wartości 5 000 PLN.

Miło nam przekazać nagrodę jednemu z naszych klientów - panu Janowi Serwach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE