Reklama

Reklama

Zagrali dla WOŚP. Za nami turniej piłki halowej. Kto wygrał? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwszy dzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy powoli dobiega końca. Jednym z jego elementów był turniej piłki halowej.

Reklama

Dziś od rana trwała aktywna sobota z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Odbyło się wiele różnych wydarzeń. Rano ulicami Kutna przeszli mieszkańcy wspólnie ze swoimi czworonogami, potem zawodnik KSW Adrian Gralak przeprowadził trening MMA, następnie w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca odbył się maraton taneczny, z kolei w Leszczynku zorganizowano klimatyczny koncert

Jak widać sporo tego, a tak naprawdę to dopiero początek! Jutro od samego rana Kutno będzie nadal bawić się, świętować i pomagać, a szczegółowy harmonogram znajdziesz w naszej rozpisce.

Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do tego, co działo się dzisiaj. Jednym z elementów aktywnej soboty był turniej piłki nożnej halowej zorganizowany w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Gołębiewku. 

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Każda z nich w ramach wpisowego wrzuciła do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po minimum 100 zł.

Drużyny zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy. W pierwszej znaleźli się:

  • UG Kutno
  • KS Kutno i Przyjaciele
  • Debiutanci
  • Gołębiewek/Libero
 

W grupie B mierzyły się zespoły:

  • Salos Róża Kutno
  • Fair Play Kutno
  • Beer Lovers
  • SKM Kanarinhos Gdańsk
 

Po fazie grupowej (wyniki jej spotkań znajdziesz w galerii) przyszła pora na mecze, które wyłoniły ostateczną kolejność w tabeli kutnowskiego turnieju dla WOŚP.

W meczu o siódme miejsce zagrali UG Kutno z Beer Lovers. Druga z tych drużyn nie pozostawiła swoim rywalom większych złudzeń wygrywając aż 10:0.

W starciu o piąte miejsce zmierzyły się drużyny Debiutantów i Fair Play. Ze zwycięstwa cieszyli się ci drudzy strzelając cztery bramki, tracąc przy tym tylko jedną.

O najniższy stopień podium rywalizowali zawodnicy KS Kutno i Przyjaciół z drużyną SKM Kanarinhos Gdańsk. W regulaminowym czasie gry oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Do wyłonienia zwycięscy potrzebna była seria rzutów karnych, a w niej lepsi okazali się gracze Kanarinhos (3:1 w karnych).

Gołębiewek/Libero i Salos Róża Kutno mierzyli się w meczu o złote medale. Te ostatecznie zawisły na szyjach piłkarzy drugiej z wymienionych ekip. Mecz zakończył się ich wygraną 6:1. W galerii znajdziesz zdjęcia z tego spotkania, oraz z uhonorowania pierwszej i drugiej ekipy zawodów.

Wyniki to jednak drugorzędna sprawa. Zawodnicy i organizatorzy podkreślali, że najważniejsza była dla nich dobra, wspólna zabawa i wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy