Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Walentynki w SP we Wroczynach

Opublikowano: ndz, 16 lut 2020 16:34
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 14 lutego w Szkole Podstawowej we Wroczynach obchodzono Walentynki - święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował "Szkolną pocztę walentynkową". Każdy, kto miał życzenie, mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie i w postaci listu wrzucić do specjalnej skrzynki. W dniu św. Walentego wszystkie kartki rozdane zostały adresatom przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Niektórzy szczęściarze otrzymali po kilka przesyłek.

Reklama

Na korytarzach i w salach lekcyjnych tego dnia dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem. Wszystkim uczniom rozdaliśmy serduszkowe lizaki, a nasi jubilaci Karol Janiak i Ignacy Gołębiewski oraz solenizantka pani Lilla Siedlecka usłyszeli huczne "100 lat".

Ponadto na dzieci czekała niespodzianka - fontanna czekolady. Do degustacji nikogo nie trzeba było namawiać. Uczniowie bardzo ucieszyli się ze słodkiego poczęstunku. Wszyscy doskonale bawili się na szkolnej dyskotece. Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze, Walentynki dostarczyły całej społeczności uczniowskiej wiele pozytywnych emocji i radości.

- Serdecznie dziękujemy sponsorom czekoladowego deseru - Państwu Agnieszce i Sylwestrowi Miedzińskim - mówią przedstawiciele SP we Wroczynach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)