Zerwali się na mistrza

Zerwali się na mistrza - Zdjęcie główne

WydarzeniaAZS, Staszic i Zryw Kutno – tak wygląda podium Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Ostatnia kolejka obfitowała w dramatyczne mecze, a o podium walczyło pięć drużyn, nawet niepokonany do tej pory lider – AZS WSGK nie był pewny ostatecznego triumfu. W meczu na szczycie wicelider, Zryw Kutno zmierzył sie z AZS Zryw aby myśleć o ostatecznym triumfie w lidze musiał wygrać to spotkanie do zera i liczyć na lepszy bilans małych oczek. Zaczął dobrze, od wygranego seta. Potem do glosu doszedl jednak lider i dwa kolejne sety padło już jego łupem, co w efekcie zapewniło mu zdobycie tytułu mistrzowskiego. Zryw jednak nie odpuścił, po kolejnym zwycięskim secie doprowadził do tie breaku, w ktorym zdemolowal mistrza (15:5). Zwycięstwo Zrywu zapewniło mu trzecie miejsce w rozgrywkach. Tabela

W drugim , decydującym o miejscu na podium meczu, Staszic dość gładko wygrał z Olimpikusem (3:1) i ostatczznie zajął drugie miejsce. Olimpikus spadł na piątą pozycję i dał się jeszcze wyprzedzić GKS Bedlno, które rozbilo Witonie (3:0).