Reklama

Zostaw 1 % podatku w łódzkiem

Opublikowano:
Autor:

Zostaw 1 % podatku w łódzkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu dzisiejszym w w Pałacu Herbsta na Księżym Młynie w Łodzi odbyła się konferencja prasowa, która miała na celu zachęcić mieszkańców województwa łódzkiego do przekazania swojego 1% podatku na organizacje pozarządowe z terenu województwa łódzkiego.O wspieranie fundacji i stowarzyszeń z terenu województwa łódzkiego apelowali: Jolanta Chełmińska – wojewoda łódzki, Witold Stępień – marszałek województwa łódzkiego, Hanna Zdanowska – prezydent miasta Łódź a także, ambasadorzy akcji: Bartłomiej Wołoszyn, koszykarz Polfarmexu Kutno, prof. Jacek Moll, kierownik Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, Magdalena Michalak, Miss Polonia Województwa Łódzkiego oraz Artur Partyka, olimpijczyk w skoku wzwyż.

Bartłomiej Wołoszyn jako Ambasador wspomnianej akcji w wywiadzie dla Radia Łódź komentuje: „Te pieniądze są potrzebne. Jest parę fajnych organizacji - nie tylko sprawy sportowe, ale także artystyczne.

Jako profesjonalni zawodnicy mamy zapewnione przez Klub wszystko co niezbędne do uprawiania naszej dyscypliny czyli cały sprzęt, obuwie. Oczywiste jest,że nie są to tanie rzeczy. Wiadomo dla młodego sportowca są to koszty często nie do przeskoczenia, więc te pieniądze, które ktoś przekaże nie zostaną zmarnowane”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE