Reklama

ZS nr 4 zaprasza na zjazd absolwentów

Opublikowano:
Autor:

ZS nr 4 zaprasza na zjazd absolwentów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dyrekcja Zespołu Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach oraz Komitet Organizacyjny zapraszają absolwentów, nauczycieli oraz pracowników administracyjno-obsługowych na I Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 31 maja. Stanowić on będzie okazję do spotkań po latach z kolegami ze szkolnej ławy oraz nauczycielami.Zjazd rozpocznie o godz. 10 msza święta w kościele Św. Wawrzyńca. Następnie uczestnicy uroczystości przemaszerują do Kutnowskiego Domu Kultury, gdzie w samo południe odbędzie się oficjalna część I Zjazdu Absolwentów. Dwie godziny później w budynku szkoły rozpoczną się spotkania klasowe z wychowawcami i nauczycielami. Na wieczór z kolei przewidziano bal.

Przewidywane koszty uczestnictwa: część oficjalna (30 zł), bal (70-120 zł), część oficjalna + bal (100-150 zł). Ceny uzależnione będą od liczby uczestników zjazdu oraz od środków pozyskanych od sponsorów.

Zgłoszenia udziału i wpłaty wpisowej (co najmniej 30 zł) należy dokonać najpóźniej do 28 lutego. Resztę należy wpłacić do 30 kwietnia (w przypadku nadpłaty, organizator dokona zwrotu kosztów na konto uczestnika). Pieniądze można przelewać na konto 36 1240 3190 1111 0010 3657 9463. W tytule przelewu trzeba wpisać: imię i nazwisko (również rodowe) rok ukończenia szkoły, wychowawcę, informację, na którą część zjazdu deklarują państwo uczestnictwo, ewentualnie tel. kontaktowy lub e-mail.

W celu usprawnienia organizacji I Zjeździe Absolwentów dyrektor szkoły bardzo prosi wszystkie osoby chętne uczestniczyć zjeździe o jak najszybsze zgłaszanie udziału. Najbliższe spotkanie Komitetu Organizacyjnego odbędzie się 8 lutego o godz.17. Osoby, które chcą pomóc przy organizacji imprezy mogą kontaktować się ze szkołą, tel. tel (24)385-14-28; e-mail: zs4kutno@op.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE