Reklama

Zwycięstwo młodziczek KKS Pro-Basket Kutno

Opublikowano:
Autor:

Zwycięstwo młodziczek KKS Pro-Basket Kutno  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedziele, 6 listopada podopieczne trenerki Karoliny Kociurskiej – Tomczak podejmowały zespół Widzew Intermarche Łódź. Od początku spotkania gra była bardzo wyrównana, żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi.Świadczyć może o tym wynik po połowie spotkania, gdzie kutnianki schodziły do szatni z dwupunktowym prowadzeniem. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu kutnianek: dużo strat i słaba skuteczność nie pozwoliła na uzyskanie większej przewagi nad rywalkami a co za tym idzie - na spokojne kontrolowanie przebiegu spotkania do końca.

Wygrana 14:6 trzecia kwarta wprowadziła więcej spokoju w grze i kontrolę wyniku do ostatniego gwizdka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 44:38 (15:12, 7:8, 14:6, 8:12).

Na wyróżnienie zasługuje Milena BUDNER, Wiktoria KACPERSKA, Paulina PONISZEWSKA.

Skład drużyny: Sieczka Edyta 2pkt; Krawczyk Paulina 0pkt; Kacperska Wiktoria 4pkt; Gołofit Natalia 0pkt; Dresler Julia 6pkt; Poniszewska Paulina 5pkt; Zalewska Weronika 2pkt; Tomasik Nikola 4pkt; Budner Milena 12pkt; Nadolska Gabriela 9pkt, Wujkowak Michalina 0pkt, Wojtczak Wiktoria 0pkt.
Trener : Karolina Kociurska-Tomczak

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE