Reklama

Reklama

"Żyjesz dla siebie i innych", czyli piknik zdrowotny w Krośniewicach

Opublikowano: sob, 12 wrz 2015 19:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia To już kolejny piknik zdrowotny na terenie powiatu kutnowskiego. Rozpoczął się o godzinie 12 przy Zespole Szkół nr 1 w Krośniewicach. Starosta Kutnowski Krzysztof Debich powitał zebranych gości z terenu Krośniewic i okolic, następnie rozpoczął się rajd rowerowy.

Reklama

"Żyjesz dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie" - pod takim hasłem przebiegał dzisiejszy piknik zdrowotny w Krośniewicach. Nic więc dziwnego, że wszędzie pełno było zdrowych, domowych wypieków, które brały udział w konkursie oraz owocowych i warzywnych przekąsek przygotowanych specjalnie dla gości. Dużo też mówiło się o sporcie i zdrowym trybie życia, stąd zawody sportowe drużyn z gmin całego powiatu kutnowskiego. Odbył się również mecz siatkówki między dwoma drużynami z Krośniewic i drużyną Starostwa Powiatowego w Kutnie, która ostatecznie wygrała mecz. Skład wygranej drużyny tworzyli: rzecznik prasowy Starostwa Jacek Saramonowicz, Piotr Łaszewski, Marcin Rymarkiewicz oraz Paweł Szczepanik.

Każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi korzystali z dmuchanych zabawek, gry w twistera i malowania twarzy w najróżniejsze wzory, co zdaniem większości maluchów było najlepszą rozrywką w ciągu całego dnia. Inni mogli skakać na trampolinie lub rywalizować w różnych konkursach sportowych.

Głównym punktem popołudniowej rozrywki stał się z pewnością występ artysty i sportowca - Piotra Bielaka, który zaprezentował krośniewickiej publiczności przeróżne triki i akrobacje rowerowe. Widownia chętnie pomagała artyście i aktywnie uczestniczyła w występie.

Przez cały dzień każdy mógł korzystać z bezpłatnego punktu medycznego, gdzie można było zbadać poziom cukru we krwi, ciśnienie i wagę ciała.

A już jutro piknik zdrowotny odbędzie się w Łaniętach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)