MKS rozbity w Kleszczowie

MKS rozbity w Kleszczowie - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno przegrał w Kleszczowie z tamtejszą Omegą aż 1:4 w meczu 31. kolejki IV ligi łódzkiej.Honorową bramkę dla "Żółto-Niebieskich" zdobył 19-letni Piotr Michalski.Przed środowym meczem obie drużyny dzieliło w tabeli tylko pięć oczek, więc kibice spodziewali się wyrównanej walki. Niestety już pierwsze minuty spotkania rozwiały wszelakie nadzieje kutnian na dobry wynik.

Po niespełna dziesięciu minutach gry MKS przegrywał już ... 0:3 (!). Kibice zgromadzeni na Stadionie Gminnym przy ulicy Sportowej 3 przecierali oczy ze zdziwienia, że tak szybko "jest po meczu".

Pierwszy gol dla gospodarzy padł po strzale z rzutu wolnego, który sprokurował kapitan "Miejskich" Mariusz Jakubowski. Kutnianie nie zdążyli jeszcze ochłonąć po straconym golu, a Michał Sokołowicz po raz drugi musiał sięgać do siatki po piłkę. W 9. minucie drużyna Pawła Ślęzaka została znokautowana niczym bokser, bowiem do kutnowskiej bramki wpadła trzecia bramka - tym razem po strzale głową.

Kutnianie sprowadzeni do parteru, nie potrafili podnieść się już do końca spotkania. Mało tego - w drugiej połowie Omega dołożyła jeszcze jedną bramkę, która pokazała "Żółto-Niebieskim" miejsce w szyku.

Pod koniec spotkania bramkę na otarcie łez zdobył 19-letni Piotr Michalski, który pokonał goalkeepera kleszczowian ładnym strzałem z około 25 metrów. Był to jedyny pozytywny akcent w grze "Miejskich" w środowe popołudnie.

Już w najbliższą sobotę o 17:00 w Kutnie MKS zagra "o sześć punktów" z Włókniarzem Konstantynów, który ma na swoim koncie 52 punkty (tyle samo co Woy Opoczno) i traci do naszych pupili zaledwie 4 oczka. W przypadku zwycięstwa MKS będzie "jedną nogą" w III lidze...

Omega Kleszczów - MKS Kutno 4:1

MKS Kutno (wyjściowy): Sokołowicz - Panek, Znyk, Ocetek, Bartczak - Burdak, Jakubowski, Grzegorek, Bolimowski - Płacheta, Rosiak