Osiem bramek w sparingowym maratonie

Osiem bramek w sparingowym maratonie - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno zremisował w Pobierowie z Karkonoszami Jelenia Góra 4:4 (1:3, 1:1, 2:0).Bramkidla naszej drużyny zdobyli Andrzej Grzegorek, Michał Rosiak, RafałKubiak i Rafał Jankowski. Piłkarze rozegrali aż trzy tercje po 45 minut.Wpierwszej części na boisku pojawił się skład, który wczoraj wygrałwewnętrzny sparingu. Niestety skuteczniejsi byli piłkarze z JeleniejGóry, którzy wbili kutnianom trzy bramki. Nasza drużyna odpowiedziałatylko trafieniem Andrzeja Grzegorka i po pierwszej tercjiprzegrywaliśmy 1:3.

Na kolejne czterdzieści pięć minut wybiegłacałkiem odmieniona jedenastka, który zdołała zremisować 1:1, a na listęstrzelców wpisał się Michał Rosiak.

Ostatnia część spotkaniabyła zdecydowanie najlepsza w wykonaniu "żółto-niebieskich", którzy wnowej formacji wygrali 2:0 i zdołali doprowadzić do remisu 4:4. Dobramki Karkonoszy trafili kolejno Rafał Kubiak i Rafał Jankowski, któryimponuje ostatnio formą strzelecką.

MKS Kutno - Karkonosze Jelenia Góra 4:4 (1:3, 1:1, 2:0)
Bramki dla MKS: Andrzej Grzegorek, Michał Rosiak, Rafał Kubiak i Rafał Jankowski

MKS (1. tercja): Kamiński - Panek, Grzybowski, Ocetek, Łucki, Czajkowski, Jakubowski, Zimoń, Grzegorek, Piotr Michalski i Rafał Jankowski

MKS (2. tercja): Sokołowicz - Dopierała, Znyk, Kaczor, Bartczak, Bolimowski, Kubiak, Sobczak, Pilarski, Rosiak, Płacheta

MKS (3. tercja): Wojtczak - Kaczor, Dopierała, Bartczak, Znyk - Pilarski, Jakubowski,Kubiak, Bolimowski - Płacheta, Rosiak; na zmiany wchodzili: Jankowski,Zimoń, Grzegorek