Reklama

Reklama

WOŚP Kutno: znamy kwotę zebraną do puszek. Jest rekord!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KCI

WOŚP Kutno: znamy kwotę zebraną do puszek. Jest rekord! - Zdjęcie główne

WOŚP Kutno: znamy kwotę zebraną do puszek. Jest rekord! | foto KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Powoli opadają emocje związane z wczorajszym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kutnowski sztab podał wstępną kwotę, jaką udało się zebrać do puszek. Już wiadomo, że padł rekord - zbiórka w internecie jednak cały czas trwa!

Reklama

W niedzielę tuż przed północą kutnowski sztab WOŚP opublikował kwotę, jaką udało się zabrać podczas tegorocznej kwesty oraz do eSkarbonki.

- Mamy rekord w Kutnie! 188 484, 33 zł. Jesteście niesamowici! - podał kutnowski sztab WOŚP. 

Warto zaznaczyć, że zbiórka w sieci cały czas trwa. Wpłat do eSkarbonki można dokonywać do 30 stycznia do północy. Cały czas otwarte są również niektóre licytacje na Allegro. Warto zajrzeć, co takiego tam na was czeka.

Przypomnijmy, wolontariusze wyruszyli na kutnowskie ulice z samego rana. Tradycyjnie w zbiórkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyły się zarówno dzieci, jak i dorośli. Odwiedziliśmy wczoraj Kutnowski Dom Kultury, gdzie znajdowała się siedziba sztabu. Relację z tego miejsca znajdziecie TUTAJ.

Kutnowski finał WOŚP obfitował w tym roku w wiele atrakcji. Kulminacyjnym punktem programu był wieczorny wieczorny pokaz fireshow oraz tradycyjne światełko do nieba.

Przypomnijmy, że Orkiestra w Kutnie grała także w sobotę. Rano ulicami naszego miasta przeszli mieszkańcy wspólnie ze swoimi czworonogami, potem zawodnik KSW Adrian Gralak przeprowadził trening MMA, następnie w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca odbył się maraton taneczny, z kolei w Leszczynku zorganizowano klimatyczny koncert, a w Szkole Podstawowej w Gołębiewku trwał turniej halowej piłki nożnej.

W niedzielę najważniejszym elementem finalu była oczywiście kwesta. Nie zabrakło jednak dodatkowych atrackcji. Zorganizowano pokaz taekwondo, wiele różnorodnych wydarzeń w Kutnowskim Domu Kultury, i w ścisłym centrum Kutna. Na stadionie miejskim odbył się również bieg dla WOŚP. Z kolei wieczorem w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca zorganizowano blok koncertowy.

31. Finał WOŚP zorganizowano w tym roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy