Reklama

Reklama

W Kutnie i okolicach: Opuszczony zakład pracy na obrzeżach miasta [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W naszym cyklu „W Kutnie i okolicach” zaglądamy do opuszczonego od lat zakładu pracy przy granicach miasta. Miejsce niestety stało się rajem dla wandali i złodziei.

Reklama

Przy ulicy Promiennej w Kutnie znajduje się opuszczony kompleks budynków. Przed laty działalność prowadziła tam ubojnia.

Obecnie ten teren jest zaniedbany, znajduje się tam duża ilość śmieci. Teren nie jest ogrodzony, pewnie dlatego jest atrakcyjny dla złodziei, wandali i graficiarzy. W przypadku tych ostatnich widać, że co najmniej jeden pokusił się o większą fantazję niż zwykłe szpecenie ścian bez ładu i składu i zostawił po sobie dość ciekawy mural.

Temat budynków ubojni kilkukrotnie poruszaliśmy na łamach KCI odnosząc się m.in. do dzikiego wysypiska śmieci, czy potencjalnego zagrożenia dla tych, którzy mogą swobodnie tam wejść (KLIK i KLIK).

- W wyniku kolejnej interwencji z dnia 20.05.2020r., w dniu 22.05.2020r zostały przeprowadzone na terenie opuszczonej nieruchomości czynności kontrolne w wyniku których stwierdzono, że obiekty budowlane znajdujące się na posesji są zdewastowane jednak konstrukcyjnie nie zagrażają bezpieczeństwu – informował nas w połowie 2020 roku Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Poniżej nasze relacje i zdjęcia z podobnych miejsc w powiecie kutnowskim:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy